AB Destekli Chromafor Projemizin 5. ve Son Uluslararası Değerlendirme Toplantısı Bilbao’da Gerçekleşti

AB Destekli CHROMAFOR Projesinin 5. Uluslararası Değerlendirme Toplantısına Katıldık

TÜDÖKSAD olarak ortağı ve aynı zamanda kalite yönetim faaliyetlerinden sorumlu olduğumuz AB destekli Erasmus+ projesi CHROMAFOR’un 5. ve son Uluslararası Değerlendirme toplantısı 31 Ocak 2023 tarihinde İspanyol Dökümcüler Birliği FEAF ev sahipliğinde gerçekleşti.

FEAF’ın Bilbao’daki merkezinde gerçekleşen toplantıya; Fondo Formación Euskadi (Euskadi Eğitim Fonu), Inthecity Project Development (Hollanda), İtalyan ortaklar AFOL Metropolitana ve Università Telematica Internazionale UNINETTUNO ile Derneğimizi temsilen Genel Sekreterimiz S. Koray Hatipoğlu ve İş Geliştirme Direktörümüz Tunçağ Cihangir Şen ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nden temsilciler katıldı.

Toplantı gündemi içerisinde ilk olarak; döngüsel ekonomi konsepti içerisinde yeni bir insan kaynağı yönetim modeli eğitimi geliştirilmesini amaçlayan projenin iş planı içerisinde şimdiye kadar yapılan çalışmalar gözden geçirildi.

Halihazırda devam eden ve 10 Şubat Cuma günü tamamlanacak olan CHROMAFOR Sanal Öğrenme Ortamı Pilot Test uygulaması hakkında son gelişmeler paylaşıldı.

İş Geliştirme Direktörümüz Tunçağ C. Şen, projede kalite yönetimi açısından gerçekleştirilen anketler ve elde edilen verileri içeren bir sunum gerçekleştirdi.

Proje koordinatörleri ve temsilciler tarafından ilgiyle takip edilen sunum sonrasında tüm katılımcılar TÜDÖKSAD’a teşekkür ettiklerini belirterek 2023 Mart ayında İstanbul’da gerçekleşecek ülke lansmanının merakla beklendiğini ifade etti.

Oldukça verimli geçen toplantı sonucunda tüm katılımcılar projenin gidişatı hakkındaki duydukları heyecanı vurgulayarak fotoğraf çekimi sonrasında toplantı sona erdi.

Daha fazla bilgi ve gelişmelerden haberdar olmak için proje web sayfasını ziyaret edebilir ve Linkedin hesabını takip edebilirsiniz:

Web: https://chromafor.eu/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/chromafor/

 
TÜDÖKSAD, Dünya Dökümcüler Birliği ve Avrupa Dökümcüler Birliği Üyesidir.

İŞ BİRLİKLERİMİZ

TÜDÖKSAD, CHROMAFOR (Erasmus+ KA202) projesinin bir ortağıdır.
TÜDÖKSAD, Türkiye Döngüsel Ekonomi Platformunun bir üyesidir
Rakamlarla TÜDÖKSAD
6.5 Milyar

Türkiye Döküm İhracatı (Euro)

2

Türkiye'nin Avrupa Döküm Üretim Sıralaması

1976

Kuruluş Tarihi

200

TÜDÖKSAD Üyelerinin Sayısı