Foundry Planet - TÜDÖKSAD Üyelerine Özel Teklif

TÜDÖKSAD olarak Metal Döküm Sektörünün uluslararası ölçekte en etkin yayın portallarından Foundry Planet kuruluşu ile yoğun temaslarda bulunduk ve Derneğimiz üyeleri için özel bir paket tesis edilmesini sağladık.

Bilindiği gibi, Foundry Planet kuruluşu, 2 yılda bir düzenlenen ve Derneğimizin de her daim destekçisi olduğu, dünyada metal döküm sektörünü ilgilendiren en önemli ihtisas fuarlarından, Ankiros/Turkcast için özel sayılar yayınlıyor.

Yaptığımız görüşmeler neticesinde, Ankiros/Turkcast fuarlarının pandemi sebebiyle önümüzdeki yıl 10 – 12 Haziran tarihlerine ertelenmesine rağmen; fuar özel sayısının ertelenmeyip, dijital ortamda yayınlanmasına ve tüm okurlara dijital ortamda paylaşılmasına ortaklaşa karar verildi.

Ayrıca, dijital ortamda hazırlanacak bu özel sayının basılı kopyaları her fuarda olduğu gibi önümüzdeki yılda da fuar sırasında ziyaretçilere dağıtılacak.

Bununla birlikte, üyelerimiz için tesis edilmesini sağladığımız özel teklif;

  • Ankiros/Turkcast özel sayısında, hem İngilizce hem Türkçe, yeni yatırımlar ve gelecek projeleri ifade eden bir tanıtım yazısı (hem online & hem basılı versiyonda yer alacak), yüksek kalitede görseller, iletişim bilgileri ve firma logosunu da içerecek şekilde,
  • Firma profilinin Foundry Planet web sayfası veritabanında 1 yıl süreyle yer alması,
  • Üye Dökümhanelerimiz için, bir yıl içerisinde Foundry Planet web sayfasında ve Foundry Planet tarafından yayınlanacak bültenlerde bir defaya mahsus “Haftanın Dökümhanesi” olarak yer alması,
  • Üye Dökümhane tedarikçilerimiz için, bir yıl içerisinde Foundry Planet ana sayfası “Corporate News” kısmında ve Foundry Planet tarafından yayınlanacak bültenlerde bir defaya mahsus yer alması hizmetlerini içeriyor ve üyelerimize özel fiyatı 500 € olarak belirlendi.

Teklifle ilgilenen üyelerimizin Derneğimizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirler.

TÜDÖKSAD, Dünya Dökümcüler Birliği ve Avrupa Dökümcüler Birliği Üyesidir.

İŞ BİRLİKLERİMİZ

TÜDÖKSAD, CHROMAFOR (Erasmus+ KA202) projesinin bir ortağıdır.
TÜDÖKSAD, Türkiye Döngüsel Ekonomi Platformunun bir üyesidir
Rakamlarla TÜDÖKSAD
4.1 Milyar

Türkiye Döküm İhracatı (Euro)

9

Türkiye'nin Dünya Döküm Üretim Sıralaması

1976

Kuruluş Tarihi

189

TÜDÖKSAD Üyelerinin Sayısı