TOS+H EXPO 2022 + İstanbul Sanayi Odası İş Sağlığı Ve Güvenliği Sempozyumu Online Kayıtları Başladı!!!!

Duyuru Tarihi : 04.04.2022

14 – 17 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen ve KOSGEB tarafından uluslararası fuar olarak desteklenen TOS+H Expo – 4. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı tamamen dolmuş bulunuyor. Aralarında sektörün lider kuruluşlarının yanı sıra yeni katılımcıların da bulunduğu çok sayıda ulusal ve uluslararası firma fuarda yerlerini aldılar. Messe Düsseldorf ve Türk iş ortağı Tezulaş Fuar tarafından organize edilen TOS+H Expo ve İstanbul Sanayi Odası tarafından düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu eş zamanlı olarak yapılacak.

TOS+H, ilk kez düzenlendiği 2014 yılından bu yana gelişerek, katılımcı firmaların uzmanlarla fikir alışverişi olanağı bulduğu ve gerek Türkiye’de gerekse komşu ülkelerde iş sağlığı ve güvenliğine çok büyük katkı sağlayan bir sektörel platform haline geldi. Kaydedilen bu olumlu gelişmeler sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada insan hayatına ne denli değer verildiğini ortaya koyuyor. Bu başarı hikayesi, Türkiye’nin çalışan nüfusunun toplam nüfus içindeki yüksek payı nedeniyle uluslararası alanda da kişisel koruyucu donanımlar açısından çekici ve çeşitlilik gösteren bir hedef pazar olduğunu kanıtlamıştır. Başarılı fuar günleri ve yapıcı fikir alışverişi için en uygun şartlar işte burada bir arada sunuluyor.

İstanbul Sanayi Odası İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu, fuar süresince üç farklı salonda sabah ve öğleden sonra yapılacak oturumlarla gerçekleştirilecek. Sempozyumun ana teması, İş Sağlığı ve Güvenliği olmakla birlikte SürdürülebilirlikÇevreEnerji ve İş Hukuku gibi çalışma hayatının ana unsurlarını içeren oturumlara da yer verilecek olup, bu oturumlarda konular alanının önde gelen uzmanları ve akademisyenleri tarafından ele alınacaktır. Sempozyumda teknik konularla birlikte ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının temsilcilerinin iyi uygulama örneklerini paylaşacakları oturumlar da düzenlenecektir.

Her iki etkinlik için de katılım ücretsiz olup www.toshexpo.com.tr adresinden kayıt gerektirmektedir.

TÜDÖKSAD, Dünya Dökümcüler Birliği ve Avrupa Dökümcüler Birliği Üyesidir.

İŞ BİRLİKLERİMİZ

TÜDÖKSAD, CHROMAFOR (Erasmus+ KA202) projesinin bir ortağıdır.
TÜDÖKSAD, Türkiye Döngüsel Ekonomi Platformunun bir üyesidir
Rakamlarla TÜDÖKSAD
4.1 Milyar

Türkiye Döküm İhracatı (Euro)

9

Türkiye'nin Dünya Döküm Üretim Sıralaması

1976

Kuruluş Tarihi

192

TÜDÖKSAD Üyelerinin Sayısı