TÜDÖKSAD & Üniversite İşbirlikleri Kapsamında Üniversite Ziyaretleri Devam Ediyor

İş Geliştirme Direktörümüz Tunçağ Cihangir Şen TÜDÖKSAD & Üniversite işbirlikleri kapsamında üniversite ziyaretlerine devam ediyor.

25 Mart Cuma günü Gebze Teknik Üniversitesinde Malzeme Günleri katılan Şen 28 Mart Pazartesi günü Marmara Üniversitesinde öğrencilerle buluştu.

Burada öğrencilere, yeni mezunlara ve genç mühendislere yönelik giriş seviyesinde içerikler sunan çevrimiçi eğitim platformumuz Dökümhane.net'i tanıttı.

Tunçağ C. Şen, ortağı ve aynı zamanda kalite yönetim faaliyetlerinden sorumlu olduğumuz AB destekli Erasmus+ projesi CHROMAFOR’un devam eden faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Ayrıca, TÜDÖKSAD ve TÜDÖKSAD Akademi faaliyetlerinin yanı sıra Türkiye Döküm Sektörü ile ilgili paylaşımlar yaptıktan sonra gençlerin sorularını yanıtladı.

Öğrencilere staj imkanları ve kariyer fırsatları konusunda da Dernek olarak yapılan/yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, etkinliğin gerçekleşmesinde büyük emeği olan öğrenci kulübüne ve öğretim üyelerine teşekkürleri sundu ve TÜDÖKSAD Ekibinin getirdiği hediyeler öğrencilere dağıtıldı.

TÜDÖKSAD, Dünya Dökümcüler Birliği ve Avrupa Dökümcüler Birliği Üyesidir.

İŞ BİRLİKLERİMİZ

TÜDÖKSAD, CHROMAFOR (Erasmus+ KA202) projesinin bir ortağıdır.
TÜDÖKSAD, Türkiye Döngüsel Ekonomi Platformunun bir üyesidir
Rakamlarla TÜDÖKSAD
6.5 Milyar

Türkiye Döküm İhracatı (Euro)

2

Türkiye'nin Avrupa Döküm Üretim Sıralaması

1976

Kuruluş Tarihi

194

TÜDÖKSAD Üyelerinin Sayısı