Vestel Elektronik Tedarikçi Günü

Duyuru Tarihi : 20.07.2022

“Vestel Elektronik" firmasının iştiraki ile 6 Eylül 2022 tarihinde "Vestel Elektronik Tedarikçi Günü" etkinliğinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

1984 yılında kurulan ve 10.000’den fazla kişinin çalıştığı Vestel Elektronik A.Ş. firması, tüketici elektroniği çözümleri ve otomotiv elektroniği çözümleri işlemleri yapmaktadır. Dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece ülkemizde değil küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirket olan Vestel, Avrupa TV pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biridir. Teknoloji üretimindeki gücünü dünyanın farklı noktalarında gerçekleştirdiği Ar-Ge faaliyetlerinden ve 1500 kişilik Ar-Ge ekibinden alan Vestel, her yıl cirosunun yüzde 2’sini Ar-Ge faaliyetlerine ayırmaktadır.

Söz konusu organizasyon, firmanızın küresel ticarette daha etkin bir yer alması adına sizlere çok önemli bir fırsat sunmaktadır. Vestel Elektronik firması satın alma yetkilileri ile yüz yüze görüşmek istemeniz halinde, aşağıda yer alan linkten 12 Ağustos 2022 tarihine kadar başvurunuzu yapmanız hususu önemle rica olunur.

Başvuru linki:

https://tr.surveymonkey.com/r/VESTEL

TÜDÖKSAD, Dünya Dökümcüler Birliği ve Avrupa Dökümcüler Birliği Üyesidir.

İŞ BİRLİKLERİMİZ

TÜDÖKSAD, CHROMAFOR (Erasmus+ KA202) projesinin bir ortağıdır.
TÜDÖKSAD, Türkiye Döngüsel Ekonomi Platformunun bir üyesidir
Rakamlarla TÜDÖKSAD
6.5 Milyar

Türkiye Döküm İhracatı (Euro)

2

Türkiye'nin Avrupa Döküm Üretim Sıralaması

1976

Kuruluş Tarihi

194

TÜDÖKSAD Üyelerinin Sayısı