TÜDÖKSAD Yönetim Kurulu Temmuz Ayı Olağan Toplantısı Gerçekleştirildi

TÜDÖKSAD Yönetim Kurulu temmuz ayı toplantısı 19 Temmuz Salı Günü çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Toplantı öncesi başkanımız Kadir Bey aramızdan ayrılan, ebediyete iştikal eden merhume Zeynep Erkunt Armağan’a taziyelerini tekrar dile getirdi.

Toplantıya katılan Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Metal Döküm Sektörü mevcut durumları hakkında paylaşımlarda bulundu.

Genel Sekreterimiz Koray Hatipoğlu Derneğimizin mevcut faaliyetleri hakkında Yönetim Kurulumuza bilgiler verdi;

Geçtiğimiz ay Almanya da gerçekleşen ve Derneğimizin de yer aldığı Euroguss & CastForge Fuarları  hakkında yönetim kurulu üyelerimize bilgiler verildi.

Euroguss Fuarında; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Oğuzhan Deniz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Uğur Demirci, Dernek Genel Sekreterimiz ve İş Geliştirme Direktörümüz Tunçağ Cihangir Şen ile birlikte stantları ziyaret ederek üyelerimiz ve ülkemizi fuarda temsil eden firmalar ile görüştü.

CastForge Fuarında ise, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Emre Giray, Dernek Genel Sekreterimiz Koray Hatipoğlu ve İş Geliştirme Direktörümüz Tunçağ Cihangir Şen ile birlikte stantları ziyaret ederek üyelerimiz ve ülkemizi fuarda temsil eden firmalar ile görüştü.

Haziran ayı sonunda Kaymakamlık tarafından Derneğimize denetim gerçekleştirildiğini, İşletme Müdürümüz Seyhan Tangül Yılmaz’ın mali ve diğer gerekli evraklar hakkında bilgiler aktardığını ve denetim sonrasında bir sorun olmadığı bilgisi aktarıldı.

6 - 8 Ekim 2022 tarihlerinde düzenlenecek Ankiros/Turkcast fuarlarıyla eş zamanlı 11. Uluslararası Döküm Kongresi'ne dair hazırlıklar ve planlanan etkinlikler masaya yatırıldı.

Son olarak İşletme Müdürümüz Seyhan Tangül Yılmaz; üye aidatları, mevcutlar ve tüm mali durum hakkında bilgileri aktardı.

Yönetim Kurulu üyelerinin görüşleri ve gelecek döneme dair öngörüleri sonrasında bir sonraki Yönetim Kurulu toplantısı tarihinin belirlenmesiyle toplantı sona erdi.

TÜDÖKSAD, Dünya Dökümcüler Birliği ve Avrupa Dökümcüler Birliği Üyesidir.

İŞ BİRLİKLERİMİZ

TÜDÖKSAD, CHROMAFOR (Erasmus+ KA202) projesinin bir ortağıdır.
TÜDÖKSAD, Türkiye Döngüsel Ekonomi Platformunun bir üyesidir
Rakamlarla TÜDÖKSAD
4.1 Milyar

Türkiye Döküm İhracatı (Euro)

9

Türkiye'nin Dünya Döküm Üretim Sıralaması

1976

Kuruluş Tarihi

179

TÜDÖKSAD Üyelerinin Sayısı

Bize Ulaşın

  • Adres: Ortaklar Cad. Bahçeler Sok. 18 İş Merkezi Kat:4 Mecidiyeköy İstanbul
  • Tel: +90 212 267 13 98
  • Faks: +90 212 213 06 31
  • E-Posta: [email protected]

Copyright © 2018 TÜDÖKSAD. Tüm Hakları Saklıdır.