ZEISS Open House Etkinliklerini Tamamladı

ZEISS Türkiye, Kalite Mükemmeliyet Merkezi Bursa’da "Open House & Innovation Days" ve Ankara’da “Defence & Aerospace Day” etkinliklerini başarıyla gerçekleştirdi.

29 Mayıs 2024 tarihinde ZEISS Kalite Mükemmeliyet Merkezi, Bursa'da düzenlenen "Open House & Innovation Days" etkinliği ile kalite kontrol cihazlarının en son yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri katılımcılarla paylaşmak için önemli bir platform sağladı.

Etkinlik boyunca, uzmanlar tarafından sunulan değerli bilgiler ve interaktif oturumlar, katılımcılara kalite kontrol ve muayene süreçlerinde verimlilik ve yenilikçi çözümler konusunda önemli kazanımlar sağladı. Etkinlik ile katılımcılar, kalite kontrol cihazlarını yerinde inceleme ve deneyimleme fırsatı buldular.

Bu etkinliğin akabinde ZEISS Türkiye, 4 Haziran 2024  tarihinde Ankara’da savunma sanayisine yönelik özel bir etkinlik düzenledi. Savunma sanayisinde kritik öneme sahip kalite kontrol ve muayene süreçlerine yönelik en yeni teknolojileri ve çözümlerin sunulduğu bu etkinlikte, sektörün önde gelen temsilcileriyle bir araya gelindi. Etkinlikte savunma sanayisinin özel gereksinimlerine uygun yenilikçi çözümler tanıtıldı ve interaktif oturumlar ile katılımcıların sorularına cevap verildi.

ZEISS Türkiye, her iki etkinliğe de katılarak katkı sağlayan tüm katılımcılara, ilgi ve desteklerine teşekkür ediyor.

 
 
TÜDÖKSAD, Dünya Dökümcüler Birliği ve Avrupa Dökümcüler Birliği Üyesidir.

İŞ BİRLİKLERİMİZ

TÜDÖKSAD, CHROMAFOR (Erasmus+ KA202) projesinin bir ortağıdır.
TÜDÖKSAD, Türkiye Döngüsel Ekonomi Platformunun bir üyesidir
Rakamlarla TÜDÖKSAD
6.5 Milyar

Türkiye Döküm İhracatı (Euro)

2

Türkiye'nin Avrupa Döküm Üretim Sıralaması

1976

Kuruluş Tarihi

202

TÜDÖKSAD Üyelerinin Sayısı